Biz Hakkında

CHECKMECE

Checkmece 2012 yılında Güneş’in öncülüğünde Emre Güneş ve Yunus Emre Akar tarafından kurulmuştur. 2014’te Zafer Karabelli’nin katılımıyla ekip bugünkü kadrosuna ulaşmıştır. Yeni bir kurumsal kimlik çalışmalarına başlayan Checkmece, Checkmece Creative adıyla kreatif ajans formatında çalışmaya başlamıştır. Üst kalitede yürütülen Fotoğraf Çekimi, Retouch ve Tasarım işlerine Baskı, Geleneksel Reklam, Dijital Reklam, Branding, Sosyal Medya Yönetimi ve 3D Görselleştirme de ekleyerek daha geniş bir yelpazede, daha üstün bir sunum ve kalite ile hizmet vermeye başlamıştır.

FOTOĞRAF

Checkmece Creative fotoğrafın teknik ve uygulama noktalarında yetişmiş; fotoğrafta modern akımları kullanan, kendini geliştiren fotoğrafçılar ile çalışmaktadır. Reklam, etkinlik, ürün, moda gibi farklı alanlarda o alanda uzmanlaşmış fotoğrafçılar ile çekimlerini gerçekleştirmekte ve tüketicinin satışa yönelik hedeflerine fotoğraf ile maksimum katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

RETOUCH

Fotoğraflar her zaman ideal koşullarda çekilemez. Malzeme, çevresel koşullar, ışık, çekilen ürün ve benzeri durumlar fotoğrafın çekildiği an itibariyle istenilen sonucu vermesine engel olur. Fotoğrafların sunulabilir hale gelmesi amacıyla düzenlenmesi, kusurlarının kapatılması ve yayınlanacağı mecraya uygun işlenmesi işlemleri retouch sürecidir. Checkmece Creative ekibi çekilmiş fotoğraflarınızın düzenlenmesi sürecinde de büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktadır.

3D MODELLEME

3 boyutlu çizimler günümüzün popüler sunum ve tanıtım yöntemlerimden biri olarak yerini sağlamlaştırmıştır. 3D çizimler kurguların dijital ortamda somutlaştırılmasını sağlar. Bu sayede ürünleriniz daha fikir aşamasında somut bir görünüme kavuşma imkanı bulur. Checkmece Creative’in modelleme ekibi proje aşamasındaki ürün, iç - dış mekan ve inşaat projelerinizi hayallerinizdeki gerçekliğe ulaştırmak için çalışır.